הכירו 5 פתרונות תוכנה לניהול הון אנושי

ניהול הון אנושי הוא תחום עסקי מרכזי שמטרתו לנהל את המשאב הכי יקר שבכל ארגון – האנשים. עם צמיחה ושיפור רצונית של הארגון, חשוב להשתמש בכלים טכנולוגיים לניהול הון אנושי בצורה הטובה ביותר.

הנה חמישה פתרונות תוכנה שיכולים לסייע בניהול הון אנושי באופן יעיל:

1. SAP SuccessFactors:

SAP SuccessFactors הוא מערכת מתקדמת לניהול הון אנושי המספקת פתרונות מקיפים לניהול כל המערך של העובדים. המערכת כוללת מודולים שונים כמו ניהול תפקידים, ניהול ביצועים, ניהול טופסי פרטי עובדים, ועוד. באמצעות SAP SuccessFactors ניתן לנהל את תהלי הגיוס וההשמה, לשפר את ביצועי העובדים, ולנטר את התפקוד והרמות התפקידים.

2. Oracle HCM Cloud:

Oracle HCM Cloud הוא מערכת מתקדמת של ניהול הון אנושי המבוססת על טכנולוגיות מתקדמות. המערכת מציעה פתרונות לניהול משאבי אנוש, ניהול תפקידים, ניהול כושר עובדים, ועוד. בעזרת Oracle HCM Cloud, ארגונים יכולים לשפר את יכולתם להתמודד עם אתגרי ניהול הון אנושי באופן יעיל.

3. Workday:

Workday היא מערכת ענן שמספקת פתרונות לניהול הון אנושי מתקדמים. המערכת מתמקדת בניהול משאבי אנוש ומציעה כלים לניהול תפקידים, ניהול ביצועים, ניהול שכר והטבות, ניהול שעות עבודה, ועוד. היתרון המרכזי של Workday הוא שהיא פתרון אחד שמשתמשים בו לניהול הון אנושי באופן מרכזי.

4. BambooHR:

BambooHR היא מערכת יעילה ופשוטה לניהול הון אנושי כמו כרטיסי ביקור דיגיטליים לכל עובד. המערכת מתמקדת בניהול פרטי עובדים, ניהול הערכת עובדים, וניהול התפקוד היומיומי של הצוות.

5. Zenefits:

Zenefits היא מערכת שמספקת פתרונות רחבי תחום ניהול הון אנושי, כולל ניהול ביטחון סוציאלי, שכר והטבות, וניהול רפורמות רפורמות בצורה אוטומטית. היתרון המרכזי של Zenefits הוא שהיא משלבת את כל הפונקציות השונות בניהול הון אנושי בצורה ממוחשבת ומתוחשבת.

לסיכום, השימוש בתוכנות ניהול הון אנושי יכול לסייע בייעוץ באופן יעיל ובניהול טוב יותר של האנשים בארגון. כלי אלו מסייעים להבטיח שהמשאב הכי חשוב בארגון – האנשים – ינוהל בצורה יעילה ויעילה, ובכך יכולים העסקים לשפר את ביצועיהם ולצמוח בצורה יציבה ובריאה.

לפרטים היכנסו למערכת משאבי אנוש

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך