האם צ'קים מעוצבים טובים לעסקים?

האם צ'קים מעוצבים טובים לעסקים?

צ'קים מעוצבים אשר עוברים מיד ליד מותירים רושם רב אצל לקוחות, ספקים, בנקים, מוסדות וגורמים נוספים.

המון צ'קים מכל הסוגים 

כל מי שעובד עם כספים מקבל בכל יום המחאות מלקוחות רבים. יש כאלה שהם פשוטים, אפילו רשומים בכתב יד. יש אחרים שהם שבלוניים ומודפסים באמצעות תוכנה ממוחשבת.

אופציה נוספת היא צ'קים מעוצבים אשר השקיעו מחשבה רבה בעיצוב שלהם ולכן הם בולטים בשטח ונראים הרבה יותר טוב מכל ההמחאות האחרות. כאשר רואים צ'קים מעוצבים ואיכותיים, אי אפשר שלא להביט עליהם ולקדיש לכך דקה נוספת.

הצ'קים הללו יוצרים שוני ובידול מול כל צ'קים האחרים ולכן צ'קים מעוצבים טובים לעסקים והם סוג של פרסום של העסק. מי שראה אותם, תמיד יזכור את שמה של החברה ואת תחום העיסוק שלה. כאשר מישהו מבין אלו שראו את הצ'ק המיוחד יזדקק לשירות של ספק זה, כמו חברת קייטרינג או חברה שעוסקת בהתקנת פרגולות, הוא יזכור שמדובר בחברה שמשקיעה רבות במיתוג, במוניטין ובתדמית שלה ולכן אין ספק שמדובר בחברה בעלת מיומנות וניסיון רב בתחום ההתמחות שלה. 

מה ייחודי בצ'קים מעוצבים 

בהמחאות הללו יש גרפיקה יפהפייה, עיצוב מרשים, תוספת של הטבעת הולוגרמה בגווני כסף או זהב, לוגו בצבעים שמאפיינים את העסק והמותג, רקע של מים ועוד. ההמחאות מיוצרות על פי תקן 501 הכולל UV לייזר נגד מחיקה, על ניירות איכותיים, תוך שימוש באופציה של צבעים ביטחוניים כדי למנוע זיוף ומעשי נוכלות נוספים על ידי גורמים זרים. 

כיוון שמדובר בציוד אופסט מתקדם במיוחד, העבודה מתבצעת בזריזות רבה תוך שמירה על המידע באופן מאובטח, ההמחאות מסופררות על פי הסדר שנקבע בבנק והמשלוח מגיע במהירות ללקוח.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://www.offset-color.com/

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מה זה ECOMMERCE

מה זה ECOMMERCE?

המונח Ecommerce באנגלית הוא למעשה מסחר אלקטרוני בעברית. הוא מתאר את כל מה שקשור למעשה במסחר הפועל דרך האינטרנט והמחשב ולא דרך מכירות פרונטליות. כאמור

קרא עוד>>