שיפור מהירות אתרים – מה קורה כשהאתר שלנו איטי?

שיפור מהירות אתרים

כשהעולם האינטרנט התחיל לפעול באופן ציבורי פתוח, חלק גדול מהאתרים פעלו בצורה מאוד איטית. היינו צריכים לחכות זמן רב עד שאתרים מסוימים יעלו, שלא נדבר על כך שכל פעולה בתוך האתר היתה לוקחת זמן ניכר ואם היינו רוצים להוריד תוכן מן האתר, היינו צריכים לחכות כל היום או כל הלילה בשביל זה.

לשמחתנו אנחנו כבר לא שם. כמעט. מרבית האתרים עובדים מהר בזכות יכולת שיפור מהירות אתרים ואנחנו יכולים לבצע כל פעולה שברצוננו לעשות, תוך שניות ספורות. לא משנה אם אנחנו מתכוונים לקרוא כתבה שזו פעולה סטנדרטית למדי, לבצע רכישה של מוצר, להוריד מסמך או סרטון וכל דבר אחר. הפעולות מתבצעות מהר מאוד ובצורה חלקה.

אך מה קורה כשאתר איננו עובד מהר? ישנם אתרים מסוימים שעובדים מאוד לאט וזה כמובן משפיע על היכולת שלנו להשתמש בהם. אנשים שמחזיקים ברשותם אתרי אינטרנט ינסו לעשות כל מה שניתן בשביל שהאתר יעבוד מהר, אך לא תמיד זה אפשרי מבחינתם. מי שאיננו יכול לעשות זאת, צריך לדעת מה ההשלכות של אתר אינטרנט איטי

מה זה אומר אתר אינטרנט איטי ולמה חשוב לשפר את המהירות שלו

אתר אינטרנט איטי זה אומר, שכל פעולה שרוצים לבצע, מהרגע שנכנסים לאתר (למעשה מהרגע שמקלידים עליו בגוגל), לוקחת זמן רב מה שיכול להוביל לכך שפעולות רבות לא יהיה ניתן לבצע כלל או שהגולשים פשוט יתחרטו ויצאו מהאתר. במקום שהפעולה תתבצע במהירות, אז כל פעולה תיקח מספר שניות, הטעינה של העמוד תימשך זמן רב ותגרום לאובדן נתונים.

שיפור מהירות אתרים הוא חיוני, לא רק בשביל לספק לגולש חווית גלישה אלא גם בשביל שהאתר יעבוד בצורה תקינה וסדירה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מה זה ECOMMERCE

מה זה ECOMMERCE?

המונח Ecommerce באנגלית הוא למעשה מסחר אלקטרוני בעברית. הוא מתאר את כל מה שקשור למעשה במסחר הפועל דרך האינטרנט והמחשב ולא דרך מכירות פרונטליות. כאמור

קרא עוד>>