פעילויות odt לילדים, אין להן גיל!

פעילות ODT לילדים

להעביר פעילויות ODT לילדים זו חוויה מיוחדת. הם מתרגשים ומתלהבים, סקרנים ונבונים, לפעמים יותר מהמבוגרים. הגישה המשחקית שלהם לאירוע הופכת הכל קליל ושמח יותר ועם ילדים – פעילות ODT היא תמיד הצלחה.

אבל איך זה עובד בדיוק?

רוב האנשים מכירים פעילויות או די טי למבוגרים – צוותי עובדים, קבוצות חברים ומשפחות, אבל רוב האנשים לא יודעים שאפשר להעביר פעילויות ODT גם לילדים.

פעילויות ODT לילדים מתאימות לילדים מגיל 6 ומעלה, אשר יש להם סקרנות טבעית, רצון ללמוד דברים חדשים, לגלות יכולות חדשות וליהנות מהתהליך.

פעילויות אלה מותאמות ליכולות הקוגנטיביות של הילדים, כמו גם ליכולות רגשיות ופיזיות של הילדים ולכן אפשר להיות רגועים – ילדים בפעילויות ODT נהנים לפעמים אפילו יותר מהמבוגרים.

האתגרים המיוחדים מצליחים להוציא מהילדים יכולות חדשות, או לא מוכרות ואילו הילדים מצליחים להפיק מהפעילות הנאה בלתי מרוסנת, חשיבה יצירתית ויכולת פתרון בעיות, שאפילו הם לא ידעו שיש להם.

הנחיה מקצועית

כמו בפעילות ODT למבוגרים, כך גם פעילות ODT לילדים מתבצעת בליווי הנחיה מקצועית, כדי להבטיח את ההשגה של יעדי הפעילות, תוך גילוי ההנאה בפיצוח אתגרים, התמודדות עם אתגרים ברמות קושי שונות, למידת ערכים חשובים של עזרה הדדית ושיתוף פעולה ואפילו התנסות בשליטה עצמית ורגשית.

הפעילויות יכולות להתקיים בשיתוף ההורים, או עם הילדים בלבד, בקבוצות קטנות כדי לתת יחס אישי לכל אחד מהילדים המשתתפים.

לסיכום

ברגע שחווים פעילויות ODT לילדים, זה נראה כאילו שפעילויות אלה הומצאו עבור ילדים. הפעילויות מתאימות לילדים בכל הגילאים ומספקות לילדים מענה מושלם לצרכים התפתחותיים, רגשיים וחברתיים.

למידע נוסף, שאלות והזמנות, צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך