איך לבחור דומיין לאתר שלי?

איך לבחור דומיין

בחירת השם לדומיין של האתר היא בחירה שהיא לא תמיד כל כך קלה או פשוטה. למעשה מדובר בבחירה מהותית מאוד להצלחתו של האתר ולאופי הפעילות שלו, ממש כמו הבחירה של שם האתר עצמו.

בחירת השם דורשת הרבה מאוד שיקול דעת, הרבה מאוד מחשבה היות והבחירה של השם זה למעשה יהפוך להיות הזהות האינטרנטית של האתר או של בית העסק.

כל אחד רוצה למצוא שם לאתר שהוא יהיה גם קל לאיתור וכך גם קל לקידום. מעבר לכך חשוב ששם הדומיין ישקף את העסק ואת הצורה אשר בה הוא מתנהל.

אנחנו כאן עם כמה וכמה טיפים אשר עשויים לסייע לכם להגיע לבחירה הכי נכונה והכי חכמה של שם הדומיין של העסק שלכם.

שם דומיין קל להקלדה

ראשית חשוב לבחור שם דומיין שהוא יהיה קל להקלדה. זה דבר חיוני מאוד למען ההצלחה בכל התחום האינטרנטי.

אולי אתם עשויים להתפתות ולבחור שם סלנגי ומאוד מקורי שיצלצל לכם נחמד, אך עבור כל מי שיחפש אתכם זה לא יהיה ממש פרקטי וזה יקשה עליהם למצוא את האתר שלכם.

שמרו על שם קצר

חשוב לשמור על שם קצר. זאת על מנת למנוע טעויות בהקלדה של הגולשים שעשויים לחפש אתכם. הדבר הכי נכון והכי חכם זה פשוט לבחור שם קצר וקליט.

מילות מפתח – זה חשוב

כדאי לבחור בשם או במילה שמשקפים את  השירותים שהאתר מציע או המוצרים שהוא מציע. רק כך השם ישקף את מה שהאתר בעצם מציע. מעבר לכך זה יכול מאוד לתרום לקידום במנוע החיפוש של גוגל.

תמקד את האזור

אם אתם פעילים באזור ספציפי, כדאי להוסיף את שם העיר לשם הדומיין.צריכים לנסח תקנון לאינטרנט? יש לכם שאלה משפטית בנושא זכויות יוצרים באינטרנט? מחפשים עו"ד לדיני אינטרנט? עו"ד יעל הראל עומדת לשירותכם

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך