העובדים לא משהו באנגלית? בבילון לעסק!

1515514-min

העובדים ממלאים תפקידים רבים במהלך יום העבודה. אבל מה קורה אם הם לא מצליחים לתקשר טוב, להגיש מסמכים מסודרים או לבצע מטלות אחרות בגלל מחסומי שפה? נכון, ידיעת השפה האנגלית היא ערך בעל חשיבות רבה. אבל מה לעשות שלא כל העובדים שלכם אכן דוברים את השפה כיאות? אין זה כי אם בבילון לעסק יכול להיות המורה הפרטי שיגשר על הפערים של העובדים שלכם.

כיצד יסייע לכם בבילון לעסק?

במידה ואתם אכן נמצאים בנקודה הזו, והנכם חשים כי העובדים שלכם לא מספיק טובים באנגלית, אבל מצד שני אתם לא יכולים לוותר על איכות בעבודה ועל ביצוע מעולה ומדויק של פניות לגורמים בחו"ל, אתם יכולים להיעזר בכלים טכניים שעשויים לסייע לכם מאוד. במקום להעיק על העובדים, ללחוץ עליהם ולהיות מתוסכלים שהם לא מצליחים לרכוש את השפה, בחרו בדרך הפשוטה יותר. מה פשוט וקל יותר מלהתקין בבילון לעסק על המחשבים בבית העסק?

היתרונות של בבילון

בבילון הינו ממשק לתרגום מקצועי ומדויק של טקסטים המאפשר לכל משתמש לבצע תרגומים בהתאם לצורך הנוכחי שעליו למלא. זה כולל תרגום של מילים בודדות, תרגום פסקאות שלמות, דפי אינטרנט, תרגום קולי ועוד. האפשרויות הללו מביאות לכך שכל עובד יכול לקדם את הביצועים שלו גם בלי שהוא באמת ישלוט בשפה האנגלית. ניתן לומר גם שכאשר העובדים נעזרים במילון הזה, הם גם משפרים תוך כדי את השפה שלהם. כי יש להם כלי נהדר שמסייע להם לאתר מילים חסרות ולהרכיב משפטים נכונים. בבילון לעסק הוא כלי נפלא שמביא תועלת עצומה לכל עסק שיש בו צורך לערוך מסמכים באנגלית, לבצע תרגום של מסמכים, לנהל דו שיח באנגלית ועוד.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

עיצוב לוגו

מענה של עיצוב לוגו לעסקים בפרק זמן של עד 24 יכול להיות מעולה עבור אלו מכם שירצו להניע את העסק שלהם קדימה בהקדם האפשרי וללא

קרא עוד>>