יצירת סרטון אנימציה לחברה – באילו מצבים זה מומלץ?

כאשר אנו באים לשווק מוצר, שירות או להעביר מסר כלשהו, לבצע הדרכה מסוימת או לקדם רעיון אנו נרצה לעשות שימוש בכל הכלים השיווקיים העומדים בפנינו על מנת לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. אינספור מחקרים מראים כי סרטוני אנימציה לחברות עושים את העבודה ומגדילים במאות אחוזים את ההמרות בדף הנחיתה. בין אם אתם רוצים לשווק מוצר או שירות, להסביר או להדריך את העובדים או לכל שימוש אחר – סרטון אנימציה יכול לעשות את העבודה וזאת בשל יתרונותיו הרבים.

היתרונות של סרטון אנימציה לחברה:

  • ראשית אין גבול למה שאפשר לעשות עם הסרטון. תוכלו לקדם כל רעיון, לבדר, להצחיק, להגזים, להפוך חלומות למציאות, להצית את הדמיון, להמחיש דוגמאות, להחיות דברים לא מציאותיים ועוד. 
  • יכול להתאים למגוון שימושים ומשפר משמעותית את אחוז ההמרות.
  • ניתן להשתמש בסרטון במגוון פלטפורמות לצרכים שונים.
  • סרטון אנימציה יהיה יותר זול בדרך כלל מהפקה של סרטונים מצולמים הדורשים ציוד טכנולוגי מתקדם, שחקנים, מאפרת, מפיק ועוד.

מתי נרצה לעשות שימוש בסרטון אנימציה?

סרטוני אנימציה יכולים לשמש אותנו במגוון רחב של אפשרויות בחברה. הם יכולים להיות סרטוני שיווק ופרסום נהדרים. סרטונים שיוצרים עניין, ויראליות, מעבירים את המסר בקלות וסרטון טוב ומבדר יכול גם להיטמע בראשם של הלקוחות שיזכרו אתכם לאורך זמן. סוג נוסף של סרטונים הוא סרטוני הדרכה. בין אם מדובר בהדרכה פשוטה או מורכבת, באמצעות סרטוני אנימציה ניתן לפשט את ההדרכה, להפוך אותה למבדרת ומעניינת יותר שכל עובד שיצפה בה גם יבין את ההדרכה טוב יותר וגם ייהנה לצפות ולא ירדם באמצע. לבסוף, אם יש לכם סרטוני הסברה או שאתם רוצים לעשות פרזנטציות לגיוס תרומות, משקיעים או חברים לאגודה/עמותה – סרטון אנימציה הוא דרך נהדרת לעשות זאת.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

עיצוב לוגו

מענה של עיצוב לוגו לעסקים בפרק זמן של עד 24 יכול להיות מעולה עבור אלו מכם שירצו להניע את העסק שלהם קדימה בהקדם האפשרי וללא

קרא עוד>>