קידום אורגני וממומן – מה עדיף?

קידום אורגני וממומן

לא בטוחים איך יהיה כדאי לכם לקדם את האתר שלכם? במידה ואתם לא בטוחים איזו אפשרות תהיה עדיפה – קידום אורגני וממומן, ומה ההבדל בין כל אפשרות, אז במאמר הזה נעשה לכם סדר ונסביר בקצרה מה היתרונות והחסרונות של כל אפשרות.

נתחיל מכך שקידום אורגני משתלם יותר לטווח הארוך, שכן הוא מאפשר לכם למקם את האתר בגוגל בעבור ביטויים נבחרים מבלי שתצטרכו לשלם בעבור כל כניסה לאתר. לעומת זאת, קידום ממומן יאלץ אתכם לשלם בעבור כל לחיצה, כאשר לא תמיד תהיה לכם שליטה מדויקת על הביטוי שדרכו הגיעו לאתר שלכם.

ניתן לבחור בשתי הדרכים

אם אתם רוצים לראות את האתר שלכם מפיק תועלת משתי השיטות שהזכרנו, יהיה כדאי לכם להביא בחשבון את האפשרות לפנות אל חברה שתוכל להציע לכם שירות משני הסוגים. כלומר שהחברה תוכל לדאוג לקידום אורגני של האתר שלכם בגוגל, אך לצד זאת גם לנהל קמפיין ממומן.

שימו לב כי הבדל עיקרי בין קידום בתשלום לעומת קידום אורגני הוא שבתשלום ניתן לראות תוצאות מיידיות, כבר ביום הראשון, ואילו כאשר מדובר על קידום שמבוצע באופן אורגני, התוצאות לרוב יגיעו רק לאחר מספר חודשים, כאשר משך הזמן שתצטרכו לחכות יהיה תלוי במידת התחרות על הביטויים שעליהם אתם מנסים לדרג את האתר.

תנו לחברה מקצועית לעשות את העבודה

אל תתנו לאתר שלכם להיקלע למצב שבו הוא לא משיג לכם לקוחות חדשים בשל עבודה של חברה חובבנית. במקום זאת נסו לבדוק אילו שירותים עשויות להציע לכם החברות השונות ומי עשויה לבצע את העבודה הטובה ביותר. רק לאחר שאתם בטוחים לגבי האפשרויות הקיימות, יהיה כדאי לכם לבחור בחברה רלוונטית.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

עיצוב לוגו

מענה של עיצוב לוגו לעסקים בפרק זמן של עד 24 יכול להיות מעולה עבור אלו מכם שירצו להניע את העסק שלהם קדימה בהקדם האפשרי וללא

קרא עוד>>