קורס אוטומציה 5 כוכבים לאנשי QA ידניים

1548107-min

רוצים להתמקצע בQA ולהיות מומחים בבדיקות תוכנה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, כדי לספר לכם על אחד הקורסים היותר מובחרים לאוטומציה 5 כוכבים בבדיקת תוכנה. כמה זמן תצטרכו ללמוד ומתי תוכלו לעבוד בתחום? בואו נבדוק.

קורס אוטומציה 5 כוכבים לאנשי QA ידניים

אם יש קורס אוטומציה שכדאי לכם ללמוד, הרי שיהיה מדובר בבודקי תוכנה. מתמחי QA ידני, יכולים להיות מרוצים ממשרה בטוחה לשנים רבות ולשלב את עבודתם בתחומי היי טק נוספים ומובחרים.

כמה זמן מתקיימים הלימודים?

לכל קורס QA יש את הקצב שלו ואת מנגנון הלימודים הייחודיים שלו כך שתוכלו ללמוד ולהיות בודקי תוכנה ברמה טובה. באופן כללי, תוך כמה חודשים בודדים, תוכלו להיות בודקי תוכנה ברמה גבוהה ולהשתלב בעבודות שונות בתחום.

קורס זה נועד לכסות את כל המושגים הדרושים לבדיקת תוכנה, עבודה יומיומית של מהנדס בדיקת תוכנה בסביבת הפרויקט. בנוסף להבנת המושג אבטחת איכות, קורס זה מכסה בדיקות תוכנה בטכנולוגיות שונות כמו ענן, שירותי אינטרנט ובדיקות מובייל.

אימון QA

אימון QA הוא פלטפורמה חדשה, שבה תוכלו להשיג עבודה עצמאית בתחום. אם אתם חדשים בתחום ה- IT, זו האפשרות הטובה ביותר בשוק משרות ה- IT הנוכחי. המטרה העיקרית של בדיקת אבטחת איכות ו- QA היא לזהות את הליקויים ביישומי הבדיקה ולהבטיח את יישום התוכנה.

הכשרה

קורס אוטומציה, מספק לכם את כל ההיבטים הדרושים בתהליך אבטחת איכות התוכנה כדי להבטיח איכות בתוכנה. תוכנית ההסמכה כוללת תכנים מובנים עם כל קטע, הצגת הרצאות דינמיות עם הדגמה בזמן אמת וגישות מעשיות. קורס זה מיועד הן לבוגרים טריים שרוצים להמשיך בקריירה והן לוותיקים שרוצים קידות בתחום.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

עיצוב לוגו

מענה של עיצוב לוגו לעסקים בפרק זמן של עד 24 יכול להיות מעולה עבור אלו מכם שירצו להניע את העסק שלהם קדימה בהקדם האפשרי וללא

קרא עוד>>