איך ללמוד SEO מרמה של מתחילים לרמה של מתקדמים?

ללמוד SEO

לימוד קידום אתרים אורגני הוא משאיפותיהם של אנשים רבים, בעיקר חבר'ה צעירים שגדלו על דור המסכים הדיגיטליים ומעוניינים למצוא את עצמם משתלבים בעולם זה. קידום אורגני הוא תחום מקיף ומתקדם שבו לומדים את מנוע החיפוש של גוגל, את העבודה שצריך לבצע כדי לעודד את גוגל לקדם אתר מסוים בגוגל וכמובן עוד הרבה טיפים חשובים שמניסיונם של מקדמי אתרים ותיקים ומצליחים עשוי לסייע לכם לקדם את האתר בגוגל ולעקוף את המתחרים שלכם. לימוד SEO מתחיל מקורס בסיסי בדרך כלל.

מה כולל קורס קידום אתרים?

קורס קידום אתרים בסיסי יכלול כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל לעבוד בתחום. זה לא אומר שתהיו סופר מקצועיים בעבודה שלכם, זה לא אומר שתכירו את כל המושגים או הכלים שמקדמים מנוסים יותר מכירים ועובדים אתם אבל זה בהחלט יאפשר לכם ללמוד את מנת הידע הבסיסית שאתם צריכים כדי להתחיל לעבוד בתחום. עליה תוכלו להתבסס, לחזק את הידע שלכם, לשפר אותו ולהתקדם בסולם הידע והניסיון שלכם בתחום. בין היתר תלמדו להכין אפיון לאתר ולקהל היעד של האתר/העסק שאתם מתכוונים לקדם, לבנות אסטרטגיית קידום נכונה, לבצע מחקר מילות מפתח, לבצע אופטימיזציה לאתר קיים, תכירו כלים חדשים שחשוב לעבוד אתם במסגרת עבודת הקידום ועוד.

שימוש במילון מונחים להעשרת הידע:

מילון מונחים לקידום אתרים יהיה עמוד אינטרנט הכולל מגוון רחב של מושגים הקשורים בעולם השיווק, הפרסום והקידום האורגני. בדרך כלל, מלבד תקציר קטן באותו עמוד תוכלו ללחוץ על המושגים באותו עמוד וזה יוביל אתכם לעמוד מפורט יותר על אותו הביטוי. לדוגמה אם נתקלתם במהלך העבודה שלכם בביטוי "מיץ קישורים" ואין לכם מושג מה זה אומר – תוכלו ללחוץ על הקישור ולקרוא מאמר שלם בנושא מיץ קישורים. אין ספק שמדובר בדרך נהדרת להעשיר את הידע שלכם בתחום וטוב לשמור מילון שכזה בקיצורי הדרך שלכם לעת הצורך.

איך ללמוד SEO כמו פרו?

לאחר שלמדתם קורס קידום אתרים והתחלתם לעבוד בתחום ולאחר שעברתם על מילון מונחים ושמתם אחד כזה בקיצורי הדרך שלכם תוכל להעשיר את הידע שלכם בדרכים נוספים. מומלץ להירשם כמנוי לערוץ היוטיוב של עובדי גוגל המשתפים מידע, מדריכים ועדכונים אודות מנוע החיפוש הפופולרי. מומלץ לעקוב גם אחר סרטונים ומאמרים של מקדמי אתרים מובילים וותיקים גם בארץ וגם בעולם ולהעשיר את הידע שלכם לפחות שעה-שעתיים בשבוע המושקעות לצרכי לימוד והעשרה. לאחר זמן מה תבינו שהידע המצטבר והניסיון שלכם יזנקו למעלה ותוכלו בהחלט לעבוד בצורה מקצועית ואיכותית יותר בתחום.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך