מדוע שרתי VPS כל כך מומלצים?

שרתי VPS

זה בכלל לא משנה אם אתם בעלי עסק פיזי או וירטואלי ויש לכם אתר בו אתם מציגים את עצמכם ואת המוצרים או השירותים שאתם נותנים, אם אתם בלוגרים שרוצים להציג לעולם את הרעיונות שלהם או שאולי אתם מתפעלים אתר של עמותה שצריך לתת מידע לציבור – אתם כמובן נדרשים בין השאר לאחסן את כלל המידע שמיכל האתר שלכם בשרתים כלשהם. בעבר, הדבר הנפוצה ביותר הייתה לרכוש שרת פיזי בו כל אחד יכול לאחסן את האתר, אך מדובר באופציה פחות אידאלית עם מקום אחסון מוגבל ומגבלות נוספות. לצד זאת בשנים האחרונות הפכו השרתים הווירטואליים, הלוא הם שרתי ה-VPS לפופולריים במיוחד ואלו הן הסיבות לכך.

אין צורך במיקום פיזי

במיוחד אנשים שלא עוסקים במחשבים ואין להם יותר מדי מקום עודף, יעדיפו להימנע מרכישת שרת פיזי שצורך הרבה אנרגיה ותופס הרבה מאד מקום. שרתי VPS מהווים פתרון מצוין שכן אין צורך במיקום פיזי שלהם וניתן לאחסן כמה מידע שרק רוצים. בנוסף, העובדה כי אין צורך בחומרה עליה יאוחסן כל המידע, פותרת את האתגר של תקלות העשויות להתחרש בשרתים הפיזיים ואפשר לרוץ בראש שקט למדי.

זיכרון על פי דרישה

הרבה פעמים כשבונים אתר מכוונים לכמות מסוימת של זיכרון בה נרצה להשתמש. בדרך כלל זה מספיק בהתחלה אך עם הזמן והתגבשות על האתר, נוספים תכנים המצריכים מקום נוסף או שלחלופין אנו מבינים שתכנים מסוימים לא רלוונטיים ואין בהם צורך. עם השרתים הווירטואליים אפשר פשוט לבחור בשטח אחסון המתאים לצרכים שלנו באופן מדויק ובמידת הצורך לרכוש מקום אחסון נוסף או דווקא להקטין את החבילה אם צורך בשטח גדול מדי.

הכל מגובה

לבסוף, לצד כל אלו, השרתים הווירטואליים מאפשרים גיבוי מלא של כל התכנים שלנו, וזה כמובן דבר מה חיוני מאד לאנשים להם יש אתר עליו הם רוצים לשמור כמה שרק ניתן.

היתרון המשמעותי הזה לצד היתרונות הנוספים עליהם דיברנו, הביאו לכך שכיום שרתי ה-VPS הם הבחירה הפופולרית של כל מי שבונה אתר ומחפש פתרון אחסון אידיאלי. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מומחה קידום אתרים בגוגל

מומחה קידום אתרים בגוגל

אם יש לכם אתם בבעלותכם ואתם רוצים להגיע לקהל יעד מאוד מסוים, נראה שתצטרכו לצאת למסע מאתגר ומעניין ברחבי הרשת. קידום אתרים בגוגל הוא לא

קרא עוד>>
מורים פרטיים אונליין

איך לומדים סינית אונליין?

קיימות המון שיטות לעבור לימודי סינית. מן ההיבט הראשון, אפשר להשתדל ללמוד באופן עצמוני, תוך כדי עשיית שימוש בכל מיני משאבים, למשל בעזרת מורים פרטיים

קרא עוד>>