קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל הפך לאחרונה לאחד הנושאים החמים ביותר. היום כל עסק וכל חברה בוחרים להשקיע באתר האינטרנט שלהם, היות ומדובר על אחת הדרכים היעילות ביותר, כדי להגדיל את כמות הלקוחות ולהגיע ללקוחות פוטנציאלים מכל רחבי הארץ ואף מחו"ל. היום ניתן למצוא הכול אונליין, ולכן חשוב לאפשר ללקוחות את היכולת להיכנס לאתר של החברה, על מנת לבחון את השירותים או המוצרים המוצעים על ידי החברה. אך על מנת להפוך את האתר לפופולארי יותר, יש צורך להשקיע בקידום שלו בגוגל. היום גוגל נחשב למנוע החיפוש הגדול והנחשב ביותר, ולכן חשוב לשים לב לכל הניואנסים הקטנים, הקשורים לקידום האתר. ניתן למשל, לקדם את האתר בצורה אורגנית או לחילופין בצורה ממומנת. ישנם כמובן יתרונות וחסרונות לשתי השיטות, ולכן באופן כללי, מומלץ לשלב בין השתיים, על מנת להשיג את המקסימום האפשרי.

קידום אתרים בגוגל – חובה לכל עסק

כאמור, ניתן היום למצוא שתי שיטות קידום מרכזיות – קידום אורגני או לחילופין, קידום ממומן. כאשר מדובר על קידום ממומן, מדובר למעשה על מודעות פרסום בגוגל, אשר מופיעות בעמוד התוצאות הראשון. הרעיון הכללי של המודעות פשוט, מפרסם המודעה משלם לפי כמות ההקלקות עליה. ניתן למקד את המודעה לפי אזור גאוגרפי מסוים, גיל, מין או כל מאפיין אחר של הלקוח. מצד שני, הקידום האורגני נחשב לאיטי יותר, אך הוא מיועד לטווח הרחוק. חשוב להשקיע במאפיינים שונים של האתר, על מנת לאפשר לגוגל לקדם אותו במעלה רשימת התוצאות. המטרה היא כמובן להופיע בעמוד התוצאות הראשון לפי מילות מפתח מסוימות, היות ורוב הגולשים לא טורחים כלל לעבור לעמוד התוצאות השני. לכן יש צורך להשקיע בתוכן רלוונטי ובעל ערך לגולש, ליצור קישורים לאתרים מרכזיים וכמובן לבצע אופטימיזציה לאתר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מורים פרטיים אונליין

איך לומדים סינית אונליין?

קיימות המון שיטות לעבור לימודי סינית. מן ההיבט הראשון, אפשר להשתדל ללמוד באופן עצמוני, תוך כדי עשיית שימוש בכל מיני משאבים, למשל בעזרת מורים פרטיים

קרא עוד>>