לימודי תכנות לילדים – מאיזה גיל זה מומלץ?

code-coding-computer-data-574071

בעולם טכנולוגי, מודרני ומשוכלל, קשה מאוד שלא להסתכל בהערצה על אותם האנשים שמחזיקים בידע מקצועי איכותי בתחומי התכנות. גם אתם, כהורים רוצים לקדם את הילדים שלכם אל עבר הצלחה מקצועית, כבר מהשלבים הראשונים לחיים ומוכנים להשקיע משאבים רבים לטובת המטרה. אבל, חשוב להתאים את התכנים המתאימים לגיל הילד, ולבחור תוכנית חינוכית שמתאימה ליכולות הקוגניטיביות של הילד ויכולה להעשיר את עולמו בתוכן שיעניין אותו ויעודד אותו להגיע להצלחה האישית שלו.

הקניית ידע מקצועי שמתאים בדיוק לילדים שלכם

על פי רוב, כדי לצלוח לימודי תכנות ולפתח יכולות תכנות מעולות כבר מגיל צעיר, הילד צריך להחזיק כמה כישורים בסיסים מאוד חשובים כרקע ללימודי התכנות. בין היתר, נדרש הילד להכיר אותיות בסיסיות באנגלית וחישובים מתמטיים פשוטים. ולכן, כמעט בלתי אפשרי ללמד ילדים צעירים מאוד תכנות בצורה אפקטיבית. מסיבה זו הגיל הממוצע להשקות תוכניות לימודים בתכנות הוא גיל 9, או כיתה ג'. אז לילדים יש ניסיון מספק והם גם מכירים את עולמות המחשבים והטכנולוגיה (בעיקר מפני שאלו הם ילדים שנולדו לחיים בעולם טכנולוגי). מכאן ואילך ניתן בקלות לשפר ביצועים, להתמקצע וליצור את הרכב התכנים המתאים ביותר לילדים שלכם, על פי רמת המקצועיות שהם מציגים.
לחצו כאן ורשמו עוד היום את הילד שלכם לקורס תכנות שיבטיח לו עתיד מוצלח!

תוכן ברמה גבוהה – בשפה שקל להבין

כמובן שאתם רוצים לשמור על איכות הוראה גבוהה יחסית, שתקדם את הילד בקצב המתאים לו. ולכן, חשוב כל העת לשמור על איזון בין רמת הקושי לצורת ההגשה של התרגלים והמשימות. כך, בנחישות ובעקביות הילד יצליח לצאת מגבולות המוכר והידוע ולרכוש ידע איכותי, כישורים ומיומנויות שישרותו אותו בשלבים שונים בחיים ויהפכו אותו לבוגר פרודוקטיבי ומבוקש בשוק העבודה שלנו.
גם קורס פיתוח אפליקציות לילדים כבר ממזמן הפך לאטרקטיבי, פשוט תשבו עם ילדכם ועזרו לו להגיע להחלטה במה הוא רוצה להתמקד ומה מעניין אותו!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך