להשתמש בתמונות מוגנות בזכויות יוצרים

1924957 (1)-min

העלייה הגבוהה בשימוש בתמונות, ווקטורים, אייקונים וסרטונים באתרי האינטרנט השונים וברשתות החברתיות, העלה באופן משמעותי הן הצורך במאגרי תמונות.

התגובה לכך לא איחרה לבוא ונפתחו הרבה מאד מאגרי תמונות אשר מכילים כמויות עצומות של תמונות בהיצע נרחב של תחומים, חלק מהמאגרים הם חינמיים ואחרים הם בשיטות שונות של תשלום בגין השימוש בתוצרים.

תמונות המוגנות בזכויות יוצרים

הצלמים המקצועיים אשר למדו מקצוע זה לאורך שנים וצברו ניסיון רב, מצלמים אובייקטים שונים כמו לדוגמה נופים מרהיבים, משפחות בכל מיני סיטואציות, בעלי חיים, פרחים ועוד. צילום של כל תמונה אינו עניין של מה בכך ומוקדשת לכך מחשבה רבה ואסטרטגיה לגבי זווית הצילום כדי ליצור תוצר מוגמר שהוא מושלם.

לאור כל ההשקעה המקצועית, זכויות היוצרים של כל תמונה שייכות לצלם ולכן הוא אמור לקבל תשלום מהלקוח אשר רוכש את התמונה לצרכיו האישיים או העסקיים. מצד אחד הצלם מעוניין שהתמונות היפות שלו יזכו לתהודה ויופצו ברשתות החברתיות או באתרים השונים וכך הוא יקבל קרדיט ויוכר כצלם מקצועי ביותר ומצד שני הוא יקבל על כך תשלום, כפי שמגיע לו.

מאגרי תמונות בתשלום

הייחוד במאגרי התמונות הוא בנפח העצום שלהם המאפשרים שלל הזדמנויות להורדת תמונות וסרטונים בטיב מעולה וברזולוציות גבוהות אשר יתאימו לצורך הדיגיטלי.

מי שרוכש לעיתים רחוקות תוכן ויזואלי, ישלם עבור הרכישה הספציפית. מי שרוכש באופן תכוף כמו משרדי פרסום, מעצבים גרפיים ובוני אתרי אינטרנט, קונים בדרך כלל מנוי חודשי או שנתי באחד האתרים הללו וכך הם יכולים לפעול בחופשיות ולהוריד את כל התכנים אשר מתאימים להם, על פי הנושאים הספציפיים שבהם יש צורך בתמונות לצורך העצמת חווית הגלישה של הלקוח.

הכנסו היום לבלוג http://hayeruka-meimad.org.il/.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

השלבים בשחזור דיסק קשיח

בעת שחזור מידע הקיים על הדיסק הקשיח יש לבצע כמה פעולות כדי להקיף את הבעיה ולמצוא את הדרכים הנכונות כדי לפתור אותה. כשלים אלקטרוניים אם

קרא עוד>>