איך לבחור חברת קידום בגוגל?

קידום בגוגל

קידום אתרים אורגני היא ללא ספק אחת מטכניקות הפרסום המובילות בישראל ומכיוון ש99% מהעסקים צריכים קידום אורגני או לפחות מתאים להם להשקיע בטכניקת הפרסום הזו הרי שהיא מאוד פופולרית. ככל שהביקוש למשהו גבוה יותר בדרך כלל גם ההיצע שלו גדול יותר ולכן בשנים האחרונות אנו עדים לצמיחה משמעותית במקצועות האינטרנט, לרבות אלפי מקדמי חדשים שצצים לאחר שסיימו קורס קידום אתרים כזה או אחר. כעת עם היצע כל כך גדול של מקדמי אתרים וחברות קידום הנה כמה פרמטרים ששווה להתייחס אליהם בבחירת חברת קידום.

#1 – ניסיון החברה:

ניסיון החברה משפיע המון על קידום בגוגל. חברה מנוסה הנמצאת מספיק זמן בתחום קידום האתרים מכירה את השינויים שנעשו בגוגל לאורך השנים וכיצד הם השפיעו על אתרים רבים בישראל ובעולם ומבינה את החשיבות להיערכות לעדכונים הבאים. כמו כן כדאי לראות את תיק העבודות של החברה, כמה אתרים היא הביאה לעמוד הראשון ולתוצאות הראשונות, אילו ביטויים היא קדמה עבור אותם אתרים ובאילו תחומים אתרי הלקוחות שהיא מקדמת.

#2 – כמה חארטה אתם מרגישים שאתם שומעים?

ישנם אנשי מקצוע (בכל תחום אגב) שבעצם הדיבור אתם כבר מרגישים את כמות החארטה שיוצאת להם מהפה. אם אתם נפגשים עם נציג חברת הקידום או המקדם בעצמו שאתם הולכים לשלם לו לקדם את האתר שלכם – אתם רוצים לראות שמדובר באיש מקצוע שיודע מה הוא אומר, מבין בתחום שלו והכי חשוב – יש לו את הביטחון שהוא יכול לקדם אתכם. גם אם זה לא מבטיח תוצאות זה בהחלט מהווה בסיס חשוב לעבודה יחד.

#3 – הסכם עבודה מסודר וחתום:

כל חברת קידום שמכבדת את עצמה ואת לקוחותיה תעגן את העבודה בהסכם חתום בין הצדדים. ההסכם צריך לכלול גם סעיפים לטובת הלקוח ולא רק לטובת חברת הקידום כדי לשמור על עבודה הוגנת בין הצדדים.

#4 – דו"ח חודשי מסודר:

האם החברה מספקת לכם דוח חודשי מסודר? כיצד הוא נראה? מלא קישוטים וחרטוטים או ת'כלס מה קורה עם האתר שלכם והתנועה בו?

#5 – משאבים וגודל החברה:

גם מקדם אתרים שעובדים לבד ללא עובדים יכול להיות מקדם נהדר אולם הוא מוגבל בכמות האתרים שהוא יכול לטפל בהם ולקדיש להם את תשומת הלב הנדרשת מבחינה מקצועית ומבחינת הסכומים שהוא מקבל מלקוחות. גודל החברה וכמות המשאבים שלה רק יכולים לעזור לכם להיות בטוחים יותר שיש לאותה חברה את הכלים, הקשרים והמשאבים לקדם אתכם גם בביטויים תחרותיים יותר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

השלבים בשחזור דיסק קשיח

בעת שחזור מידע הקיים על הדיסק הקשיח יש לבצע כמה פעולות כדי להקיף את הבעיה ולמצוא את הדרכים הנכונות כדי לפתור אותה. כשלים אלקטרוניים אם

קרא עוד>>