מאגרי תמונות – איך למצוא מאגר איכותי?

1518232-min

שימוש במאגרי תמונות הוא חיוני וחשוב מאוד כיום כיוון שאנו לא יכולים לייצר בעצמנו אינספור תמונות לשימוש. אנו עושים שימוש בתמונות ברשתות החברתיות, במוצרים שלנו, בפרסומות שלנו, בפוסטים שלנו באתר ועוד. האתגר האמיתי הוא למצוא מאגר תמונות איכותי והאם לשלם כסף עבור התמונות או לעשות שימוש במאגרים חינמיים.

מאגר בחינם או בתשלום?

ההתלבטות שבוודאי תהיה לכם בדרך היא האם לעשות שימוש בתמונות בתשלום או בחינם. אם אתם לא פריקים של הוצאות אתם וודאי תחפשו קודם כל את האפשרויות החינמיות או עם ההוצאות המופחתות לשימוש בתמונות. התשובה לשאלה הזו נטועה גם בצורך שלכם בתמונות. אם אתם הולכים לעשות בשימוש בתמונות לספרים שלכם שאתם הולכים להפיץ לאלפי/עשרות אלפי אנשים, או ליצירת פרסומת עם כמות חשיפות גדולה – ייתכן ותצטרכו לקנות תמונה/ות לשימוש. תמונות פשוטות לפוסטים באתר שלכם וברשתות החברתיות יכולות להיות גם תמונות ממאגר חינמי. מאגר איכותי של תמונות הוא מאגר שמאפשר שימוש כמעט בלתי מוגבל בתמונות שלו, בחינם או כמה שיותר בזול, ויש בו מגוון עצום של תמונות לשימוש.

מהן המגבלות האפשריות בשימוש במאגרים חינמיים?

  • ייתכן ותצטרכו להוסיף קרדיט עם שם או כתובת האתר מתחת או לצד התמונה.
  • ייתכן והלוגו של אתר המאגר יופיע כצל על התמונות.
  • ייתכן ותצטרכו להשתמש בתמונה רק לשימושים ספציפיים.
  • ייתכן ותוכלו להשתמש בתמונה עד לכמות חשיפות מסוימת.
  • ייתכן ותוכלו להשתמש בתמונה רק בדיגיטל ולא בדפוס (לדוגמה לא לכרטיסי ביקור, קטלוג, ספרים וכו').

אז איך מוצאים מאגר איכותי?

יש כמה דרכים למצוא מאגרי תמונות איכותיים. ראשית תוכלו לקרוא מאמרים נוספים באתר שלנו ולמצוא רשימות של מאגרים מומלצים עם כמה מן המגבלות של כל מאגר. תוכלו לחפש את המאגרים באופן ישיר בגוגל בעברית או באנגלית. תוכלו לחפש ברשת באתרים שונים גם מאמרים נוספים ורשימות של מאגרי תמונות.

האם כדאי להשתמש בתמונות מגוגל?

ישנה אפשרות דרך ההגדרות לסנן את תוצאות החיפוש לתמונות לשימוש ושיתוף חופשי כולל שימוש מסחרי אולם אם אתם לא רוצים להסתבך או לקחת סיכון עדיף לעבוד מול מאגר המתמחה בזה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

קורס קידום אתרים

קורס קידום אתרים

היום ניתן למצוא בשוק העבודה לא מעט מקצועות חדשים, שכלל לא היו קיימים לפני מספר שנים. אחד המקצועות המבוקשים ביותר, הוא קידום אתרים. היום כל

קרא עוד>>