עריכת פטנטים

1871153-min

פטנט או המצאה הם קניין רוחני שקשה לאחוז בו לפני שהוא מיוצר. הרעיון שנהגה במוחו של חוקר, יזם, יוצר או כל אדם אחר – נועד כדי לייצא בעתיד מוצר או טכנולוגיה חדשה וכדי לאפשר פתרונות ממשיים ואטרקטיביים במגוון תחומים. הפטנט נועד בסופו של דבר לקדם את מי שהגה את ההמצאה או את הפטנט מעלה. לכן חשוב להגן על הפטנט עד כמה שניתן.

אחת הדרכים שבאמצעותן רבים מגנים על פטנטים/ רעיונות/ אפליקציות והמצאות – נעשית באמצעות משרדי עורכי דין שעוסקים בעריכת פטנטים וקניין רוחני. בכך אפשר לרשום את הפטנט באופן חוקי, להגן על הקניין הרוחני, ועם הזמן גם להוציא את הפטנט לפועל.

אבל מה זה אומר עריכת פטנטים?

עריכת פטנטים מטרתה להגן על חידושים טכנולוגיים, על רעיונות של חברות מקצועיות והמצאות של מדענים וחוקרים. העריכה מספקת הגנה מעשית באמצעות סימני מסחר, רישום פטנט, זכויות יוצרים, וייצור מוצרים חדשים שלא נראו לעולם. באמצעות עריכת פטנטים מבצעים המומחים עיגון של סימני מסחר בצורה חוקית דרך ליווי הממציא או היזם לכול אורך הדרך.

עורכי הדין המנוסים יודעים כיצד לרשום את הפטנט בצורה קצרה מול משרד הפטנטים ולהגן עליהם באמצעות רישום סימן מסחרי או פטנט רשום. עורכי הדין יגנו על הרעיון או ההמצאה ויספקו את הדרך להוציא את ההמצאה או הרעיון לפועל. עורכי דין סימני מסחר מלווים ממציאים ויזמים בנבכי הבירוקרטיה של קבלת זכויות יוצרים וקניין רוחני שיש לו ערך גבוה.

חשיבות עריכת פטנטים

מי שירשום את הפטנט שלו באמצעות משרד עורכי דין מקצועי, יוכל להנות מהגנה על ההמצאה או הרעיון והיזומה שלו תוך קבלת רישום מדוקדק ומעקב מתאים למען בטיחות ההמצאה והגנה על זכויות יוצרים. משרדים שעוסקים בעריכת פטנטים יסדירו נושאים כמו מחקר, בניית אב טיפוס, פיתוח מוצר, הגנה על הפטנט, עיצוב וקבלת סמני מסחר, קידום ההמצאה או הרעיון בעולם העסקי ועוד.

הגשת כל המסמכים הדרושים מול משרדי הממשלה למען הגנה על הרעיון שלכם – תעשה באמצעות משרדי פטנטים שיש בהם מומחים ואנשי מקצוע יסודיים שעוסקים בתחום ובכך יכולים לספק את כל ההגנה הדרושה עבור יזמים חוקרים וממציאים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

קורס קידום אתרים

קורס קידום אתרים

היום ניתן למצוא בשוק העבודה לא מעט מקצועות חדשים, שכלל לא היו קיימים לפני מספר שנים. אחד המקצועות המבוקשים ביותר, הוא קידום אתרים. היום כל

קרא עוד>>