קניית קישורים – האם זה כדאי?

קניית קישורים

מי שרוצה לקדם אתר באמצעות מאמרי SEO יודע כי המאמר – עד כמה שיהיה איכותי ואינפורמטיבי – לא יהיה יעיל ללקוח במידה ואין בו לפחות קישור אחד שמוביל את הגולש ליצירת קשר/ שיתוף פעולה / השארת פרטים, ביצוע רכישה וכדומה. הקישור במקרה זה הוא השולט (ולא התוכן) בעוד שתוכן טוב הוא אמצעי יעיל ונכון לקידום ברשת. לכן חשוב לא לוותר עליו, גם אם הוא הנסיך ולא המלך.

כיום, גם מקדמי אתרים מתחילים, גם אנשי מקצוע או כול מי שרוצה לקדם מוצר עסק שירות או רעיון – יכולים להשתמש במגוון שיטות קידום ברשת. אחת השיטות היעילות ביותר להשיג קישורים, תוך חסכון בזמן רב, כאבי ראש, התעסקויות וכו' – זה בעזרת שירות של בניית קישורים – כמו של אתר מלך הקישורים.

חשוב לדעת, כי שירות כזה לא יהיה תמיד אפקטיבי – ויעזור רק בתנאים מסוימים.

רוצים לדעת יותר על כך ואיך זה עובד? צפו בסרטון הבא:

כדי לייצר קישור נכון זורם ואטרקטיבי שיוביל לפעולה יש לבנות את הקישור במקצועיות ובצורה נכונה – מה שיכול להיות מעט מאתגר עבור מי שאין לו ניסיון בתחום. לכן רבים בוחרים לקנות קישורים ובכך לקדם ולשווק באופן יעיל ונכון יותר.

כיצד קונים קישורים?

קניית לינקים או קישורים חיצוניים הם הליבה של קידום באינטרנט! לכן יש אתרים אטרקטיביים וחוקיים שמאפשרים רכישה קלה ומהירה. בדרך כלל, הקנייה תכלול רכישת תוכן מתאים (אותם מאמרי  SEO , תוך פרסום התכנים באתרים תומכים ובפלטפורמות נכונות. לבסוף ניתן יהיה לבצע הוצאת קישורים ממאמרים רלוונטיים שיובילו לפעולות נוספות באתר על ידי הגולש.

אז כמה זה עולה לנו?

לפני שנדבר על מחירי קישורים, חשוב לדעת שאתר איכותי שיש בו אלופי קידום – הוא כזה שכדאי למצוא. לכן יש לבחור אתר מומלץ לרכישת קישורים. אתרים כאלה יספקו מאמרים איכותיים ששיש בהם קישורים המושתלים בתוכן מקורי. בדקו האם יש חבילות שאפשר לרכוש מה שיוזיל מחירים באופן משמעותי. חבילות כאלה יקלו עליכם בעת עבודת הקידום, בעוד שהמחיר מתחיל מחבילה של 20 מאמרים עם קישורים במחיר של 150 שקלים עד ל קנייה של  20-40 מאמרים שאליהם מוצמדים מאמרים במחיר של 130 שקלים בממוצע. עוד יש חבילות של יותר מ 50 קישורים שמכילים תוכן איכותי תוך קידום בשיטת SEO. בכך אפשר לעבוד נכון ויעיל.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך