השוני בגיבוי ענן לעסקים לבנאדם פרטי

internet-screen-security-protection-60504

כמעט כל אדם פרטי וכל בית עסק משתמש כיום בשירותי מחשוב בענן. למחשוב בענן יש מגוון רחב של יתרונות. אולם, חשוב מאוד לדעת שכל בית עסק וכל אדם פרטי אשר משתמשים בשירותי מחשוב לענן, זקוקים לשירותי גיבוי בענן. מדובר על שירות המעניקה חברת שירותי מחשוב ומטרתו היא להעניק גיבוי איכותי  לכל קובץ אשר נשמר בענן. גיבוי בענן רלוונטי עבור טקסטים, מסמכים, תמונות, סרטוני וידיאו ועוד. מכיוון שכיום כל אדם פרטי וכל עסק מעוניינים לשמור בצורה הטובה ביותר מסמכים שונים או קבצים, רצוי שהם יבחרו בגיבוי בענן.

מהו גיבוי בענן?

כיום אין כמעט פעולה שאנו מבצעים על המחשב ואיננו זקוקים לגיבוי שלה. כלומר, בין אם מדובר בפעולת תכנות כלשהי כחלק מפיתוח ובין אם מדובר ביצירת מסמך חשוב, הרי שיש צורך לשמור אותם בצורה טובה ואיכותית על מנת שגם אם המחשב עצמו יתקלקל, הקבצים או המסמכים לא ילכו לאיבוד. גיבוי בענן הוא גיבוי ברמה גבוהה מאוד. הענן מהווה מעין מחסן חיצוני שבו מאחסנים את כל הדברים שחשוב לשמור, כאשר גם אם ישנה בעיה כלשהי במחשב שבו נשמרו הקבצים או התוכנות, עצם העובדה שהן מאוחסנות בענן, יאפשר גישה אליהן גם כאשר אין גישה אליהן במחשב עצמו. שירות גיבוי בענן רלוונטי מאוד הן עבור אנשים פרטיים והן עבור עסקים, כאשר מדובר על שירות שונה באופיו בהתאם לצרכים.
בקישור זה תוכלו לקרוא על שירותי ענן לעסקים!

במה שונה גיבוי בענן לאדם פרטי מגיבוי בענן לעסקים?

 גיבוי בענן הוא שירות אשר מעניקות חברות שונות. כל עסק וכל אדם פרטי המעוניינים בשירות גיבוי בענן, חייבים לבדוק מהם הצרכים שלהם בטרם הם בוחרים את שירות הגיבוי הרלוונטי עבורם. גיבוי עבור עסקים חייב להיות בסדר גודל התואם לכמות הקבצים והתוכנות הדורשות גיבוי. כמו כן, הגיבוי חייב להיות איכותי מאוד וברמת אבטחה גבוהה. על כן, בעלי עסקים חייבים לבחור חברה המעניקה גיבוי התואם לצרכים שלהם באופן מדויק. אדם פרטי לרוב לא ידרוש גיבוי בסדר גודל משמעותי מדי ולכן, הוא יכול לבחור בחברה המעניקה שירותי גיבוי המתאימים לצרכים פרטיים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך