הכנה לבגרות באנגלית – 3 טיפים של אלופים

1907203-min

כל תיכוניסט מצוי יודע שבחינת הבגרות באנגלית היא אתגר משמעותי. בבחינת הבגרות באנגלית נבחן הידע שלכם בכל חומר הלימודים שנלמד באותה תקופה, והיא מורכבת ממספר מודולים שונים.

לכן חשוב מאוד להתכונן אליה היטב, כך שתגיעו מוכנים, שולטים היטב בחומר.

לקטנו עבורכם שלושה טיפים שיוציאו אתכם אלופים, ויעזרו לכם לממש את הפוטנציאל שלכם. קדימה – נצא לדרך!

קחו קורס הכנה ממוקד

אז נכון שאתם עושים הכנות פרטניות רבות, ואתם לומדים ומתרגלים וחוזרים ומשננים, בנוסף לזה כדאי מאוד לקחת קורס הכנה לבגרות באנגלית מבית ספר מקוון. קורס כזה ייתן לכם מעטפת מושלמת שמלווה אתכם בידיים בטוחות עד למבחן, עם מיטב המרצים.

בנוסף, כאשר אתם נרשמים לקורס כזה, אתם מקבלים גישה לבחינות בגרות פתורות באנגלית משנים עברו,  שמי כמוכם, עם התלמידים מודעים לכך שזו הדרך הנוחה, הקלה והיעילה ביותר לשינון של חומר ולבדיקת ידע עצמית.

בקורס כזה, כמו שאר קורסי הכנה לבגרויות אתם יכולים לשנן ולתרגל בכל מקום, בכל זמן, בקצב שלכם, אתם לא כפופים לשום מורה או לכללים של בית ספר, זה רק אתם והמחשב או לחילופין הטאבלט או הסלולארי.

שוחחו עם החברים שלכם… באנגלית

לימוד האנגלית מאלץ אתכם להתמודד מול הררים של חוקים וכללים בדקדוק האנגלי, אז למה שלא תעשו את זה בכיף? דברו עם החברים שלכם באנגלית, ספרו להם סיפור מהעבר, העלו תוכניות לעתיד, ספרו להם על המציאות בהווה… ברגע שהדקדוק יהפוך לחלק אינטגרלי בשיחה, אתם פשוט תתחברו אליו מבפנים!

תרגלו ביצירתיות

צרו לעצמכם חשיפה כמה שיותר גדולה לשפה האנגלית. גם אם אתם לא מבינים הכול – לא להיבהל, להמשיך! להתמיד! תתקינו את את וכנות שלכם במחשב – באנגלית, ווינדוס- באנגלית, הסלולרי -באנגלית.

וכמובן- כשאתם מאזינים למוזיקה – לכו על הלועזית, נסו לצפות בסרטים דווקא באנגלית – כלל שאתם מתחככים יותר בשפה, שמועים אותה, רואים אותה כתובה, נחשפים בחוויתיות לים של ידע בשפע, וכך בעצם אתםגורמים לעצמכם לקלוט ולהחדיר למוח את הניואנסים בדרך עקיפה ונעימה, בלי קונוטציה מלחיצה של למידה מעייפת לבחינה המאתגרת.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך