כתיבת סמינריון – ככה תעשו את זה לבד

startup-594090_640

עבודת סמינריון היא עבודת מחקר מקורית המציגה עבודת גמר ספציפית ומוצגת בפני קבוצת עמיתים מעוניינים, בדרך כלל במסגרת אקדמית. לדוגמה, זה עשוי לשמש כמשימה המצטברת שלך בקורס אוניברסיטאי. 

כתיבת סמינריון – ככה תעשו את זה לבד 

לכתיבת סמינריון יש מטרות והנחיות ספציפיות במקומות מסוימים, כגון בית ספר למשפטים, התהליך והפורמט הכללי זהים. השלבים שלהלן ינחו אותך בתהליך המחקר והכתיבה כיצד לכתוב עבודת סמינריון ויספקו טיפים לפיתוח מאמר שהתקבל היטב.

כיצד לכתוב לבד עבודת סמינריון? 

למדו את התכונות הבסיסיות של עבודת סמינריון. עבודת סמינריונית היא כתיבה מחקרית מתקדמת, אך היא חולקת רבים מאותם תכונות כמו עבודת מחקר רגילה. לפני שתתחיל לכתוב את עבודת הסמינריון שלך, חשוב לוודא שאתה מבין כיצד עבודת סמינריון שונה ממאמר מחקר. 

שלא כמו עבודת מחקר בסיסית, גם עבודת סמינריון דורשת: 

  • ויכוח התורם תרומה מקורית למלגה הקיימת בנושא שלך
  • מחקר נרחב התומך בטיעון שלך
  • הערות שוליים נרחבות או הערות סיום (תלוי בסגנון התיעוד בו אתה משתמש)

למידע נוסף בקרו באתר שלנו , איזיגרייד,

https://www.ez-grade.co.il

למה צריך למקד את העבודה לקוראים 

לקוראי רשת יש טווחי תשומת לב קצרים – הם יחליטו אם באתר שלך יש את המידע הדרוש להם תוך שניות. בנה את התוכן שלך כמו פירמידה או חרוט הפוכים. ההודעות החשובות ביותר עוברות בראש העמוד. ואז, הקדימו בהדרגה למידע התומך הספציפי יותר.

לדוגמה, נניח שאתה יוצר דף אינטרנט בנושא ועידה. הפרטים הרלוונטיים ביותר – תיאור הנושא, התאריך והמיקום – יופיעו בראש הדף. 

הדברים הבאים, תומכים בפרטים אחרים כמו נואמים ונושאי ההרצאה שלהם. המידע הפחות חשוב – כגון מארגני ועידה, ההיסטוריה של סדרת הכנסים או רשימת משאבים קשורים – יופיע בתחתית העמוד.

השתמש בפועל "הפעיל" בכתיבה שלך 

השתמש בפעלים פעילים ולא בפאסיביים, וציין את נושא המשפט. לדוגמה, במקום לכתוב "הוזמן קפה", כתוב "האיש הזמין קפה." במקום לומר "ניתן להזמין מוצרים באתר האינטרנט שלנו", אמור "אתה יכול להזמין מוצרים באתר האינטרנט שלנו." כך הרבה יותר טוב למקד את הקורא.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מורים פרטיים אונליין

איך לומדים סינית אונליין?

קיימות המון שיטות לעבור לימודי סינית. מן ההיבט הראשון, אפשר להשתדל ללמוד באופן עצמוני, תוך כדי עשיית שימוש בכל מיני משאבים, למשל בעזרת מורים פרטיים

קרא עוד>>